ФСУ - ESID

З 28 листопада 2018 року ESF змінив свою базу даних для управління та проведення подій.

Причиною цього є те, що планувалося наприкінці грудня 2018 року World Squash перейти на іншу систему. Оскільки ESF входив до програмного забезпечення WSF, ESF потребував створення власної бази даних.

Що таке  ESID?

Європейська федерація сквошу на прикінці 2018 року акцентувала увагу на обов'язкове отримання кожним гравцем спортивної ліцензії, яка скорочено називається ESID 

Для чого потрібен ESID?

Це дозволяє WSF зробити набагато зручніше проведення різних заходів, розподіл їх за категоріями, структурувати рейтинг спортсменів. Введення процедури SPIN дозволить легше проводити процедуру посіву гравців  на світу.

Кому потрібен ESID?

- професійним гравцям;

- Юніор, які беруть участь в турнірах Європейської федерації (Командний і Індивідуальний Чемпіонат Європи, ESF Молодший Сircle);

- гравцям категорії Masters, які беруть участь в турнірах Європейської федерації;

- тренерам, які планують отримати Level категорії ESF.

Який внесок за оформлення ESID?

З 1 січня 2019 року за реєстрацію нового ESID нараховується плата в розмірі 10 євро одноразово. Зареєструватися мають лише нові гравці та гравці за межами Європи, які ще не грали на турнірі ESF.

Гравці, які мали зареєстрований  SPIN до 1 січня 2019 року, отримують автоматично присвоєння ESID від Європейської федерації, та можуть його перевірити за посиланням.

Онлайн реестрація

Покрокова інструкція

Партнери
Клуби