ФСУ - ІД

Що таке ФСУ-ІД і як його отримати?

ФСУ-ІД – це унікальний ідентифікаційний номер гравця. Гравцям, які бажають брати участь в турнірах, які входять до єдиного календарного плану турнірів зі сквошу, під егідою громадської організації «Федерація сквошу України», присвоюється унікальний ідентифікаційний номер ФСУ-ІД. Для отримання ФСУ-ІД необхідно заповнити особисті дані, після чого, ФСУ-ІД буде присвоєно гравцеві протягом 24 годин після отримання та перевірки даних.

Для чого потрібен ФСУ-ІД?

ФСУ-ІД необхідний для виключення помилок в ідентифікації гравця, для спрощення організації турнірів і для внесення коректних даних в національний рейтинг України.

Як визначити чи є у гравця ФСУ-ІД?

ФСУ-ІД гравця відображається в національному рейтингу України. Якщо гравець, з якихось причин, не приймав участі в турнірах, які входять до єдиного календарного плану турнірів зі сквошу, під егідою громадської організації «Федерація сквошу України» більше 12 місяців, з останньої участі у змаганнях, то від випадає з рейтингу. Але ФСУ-ІД зберігається за гравцем та відображається в особистому кабінеті гравця.

Який термін дії ФСУ-ІД?

ФСУ-ІД присвоюється єдиноразово, безкоштовно і діє протягом усього життя.

Тобто, досить єдиноразово пройти процедуру реєстрації ФСУ-ІД і особистий номер буде фігурувати в базі даних громадської організації «Федерація сквошу України»  довічно.

Партнери
Клуби