100 днів до Всесвітнього Дня сквошу

100 днів до Всесвітнього Дня сквошу

До Всесвітнього Дня сквошу залишилося 100 днів!

Щорічний фестиваль сквошу - це найбільш масова реклама нашого улюбленого виду спорту на планеті.

Клуби та федерації на всіх континентах об’єднують зусилля, щоб продемонструвати веселощі, дружбу та фізичну форму, які дає сквош.

І цього року подія обіцяє стати найбільшою за 21-річну історію Всесвітнього дня сквошу, оскільки країни по всьому світу намагаються допомогти грі відновитися після наслідків пандемії Covid.

Зена Вулдрідж, президент Всесвітньої федерації сквошу, очолювала заклик до дії, заявивши: «Зараз настав час для кожного клубу в кожній країні-члені почати будувати плани на Всесвітній день сквошу 2022 року.

«Краса Всесвітнього Дня сквошу в його простоті. Усе, чого ми хочемо, щоб сквош-клуби відкрили свої двері, щоб показати своїм громадам блискучий, веселий вид спорту, доступний для всіх.

«Ковід також спонукав людей створювати способи гри в сквош просто неба, і ми з нетерпінням чекаємо на багато веселих заходів на вулицях, ігрових майданчиках і в парках, а також на кортах у Всесвітній день сквошу».

Цього місяця сквош буде представлено в рамках Всесвітніх ігор у Бірмінгемі, штат Алабама (7-17 липня), та Ігор Співдружності в Бірмінгемі, Англія (28 липня – 8 серпня).

Зена додала: «Ці мультиспортивні ігри привертають найбільшу аудиторію зі сквошу та охоплюють найбільшу глобальну трансляцію, а наші провідні гравці демонструють неймовірні спортивні досягнення, а також створюють неймовірні розваги.

«Поєднайте це з енергією гравців у сквош у Всесвітній день сквошу, і легко зрозумієте, чому сквош є ідеальним видом спорту для сучасного світу».

Засновник Всесвітнього дня сквошу Алан Тетчер додав: «Протягом останніх двох років нашій діяльності заважали різні блокування, але я відчуваю справжню хвилю енергії, щоб цього року гра відновилася.

«Я спілкувався з друзями з федерацій у багатьох країнах і з нетерпінням чекаю побачити деякі вражаючі події 15 жовтня».

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби