Cквош як стійкий до карантину вид спорту

Cквош як стійкий до карантину вид спорту

Федерація сквошу України на сторінках інтернет-порталу ua.tribuna.com. Дякую ЗМІ за висвітлення сквошу в медіа.

Протягом минулого року ми навчилися стількох речей, які не планували і навіть не думали, що вони нам знадобляться, але життя тим і цікаве, що дивує і ставить перед нами нові й нові виклики. Водночас, воно пропонує і рішення – важливо тільки зрозуміти, як правильно користатися можливостями, які у нас є.

Ми запитали у віцепрезидента Федерації Сквошу Альони Огонесян про те, чи можна назвати сквош таким видом спорту, який задовольняє антикарантинні вимоги:

"Через COVID-19 були закриті спортзали, басейни, обмежено доступ навіть до спортивних майданчиків у парках, адже необхідно дотримуватися соціальної дистанції. Чимало обмежень зберігаються і зараз, і навряд чи будуть послаблені найближчим часом. Натомість любительський сквош, навіть за своїми стандартними правилами, – повністю задовольняє антикарантинні вимоги: на корті один гравець або, максимум, пара, глядачі відсутні, навіть тренер може знаходитися на безпечній відстані. Водночас, сквош – потужний «антидепресант» і засіб підтримувати фізичну форму (згадаймо, як всі скаржилися на те, що за час карантину і навіть його послаблення набирали зайву вагу і втрачали звичний тонус).

За одне годинне тренування можна втратити від 1000 калорій, а стрімка, швидкісна гра змушує рухатися всі м`язи тіла – і дуже пришвидшує думки, до речі, стимулюючи концентрацію та здатність ухвалювати рішення. Я б назвала сквош ще й грою стратегів, адже – якщо хочеш перемогти - за короткий час доводиться вибудовувати цілі ігрові схеми. Тому ми бачимо зростання інтересу до нашої гри і серед дітей, і серед дорослих. Ми багато працюємо, аби зробити його доступнішим, і дякуємо за підтримку усім, хто долучився до нашої спільної роботи. Сподіваюсь, наступний рік принесе нам здоров'я, свободу пересування та контактів, гарну спортивну форму і зустрічі з новими людьми на нових кортах для сквошу по усій країні."

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби