Індивідуальний чемпіонат Європи: 2010

ЧЄ: Непереборна «Золота рибка», 2010 рік

В кінці травня в німецькому Саарбрюккені пройшов індивідуальний чемпіонат Європи, в якому брали участь і гравці «Петрохолдінг Сквош-Клубу». Незважаючи на начебто не дуже вдалий виступ наших хлопців, даний турнір варто всеж-таки занести їм в актив. Головне - це те, що українці придбали необхідний досвід. А в новому рейтингу PSA, опублікованому після командного та індивідуального континентальних першостей, піднялися на пару десятків сходинок вгору.

Найбільший прогрес випав на долю Руслана Сорочинського - його зростання склало 40 позицій. Завдяки високому попередньому рейтингу, капітан нашого клубу Костянтин Рибальченко стартував відразу в основній сітці турніру. Втім, рейтингу українця не вистачило для більш вдалого посіву - в першому ж раунді він потрапив на 33 ракетку світу німця Симона Роснера. Як не старався наш гравець, але йому не вдалося виграти у більш майстерного суперника жодної партії.

«Роснер дуже досвідчений і сильний гравець, - сказав після матчу Рибальченко. - Якби він був не в формі, то у мене ще могли бути шанси проти нього. Але до чемпіонату Європи він підійшов з повною відповідальністю. Я радий хоча б тому, що зміг виграти у нього в цій грі 12 очок».

До слова, суперник українця програв на чемпіонаті тільки одну зустріч - в чвертьфіналі майбутньому чемпіону Європи Тьєррі Лінчу - і в підсумку завоювати п'яте підсумкове місце. Невдача в п'ятій партії коштувала перемоги Рибальченко і в другій зустрічі зі словаком Тотом.

У серії матчів за 25-32 місця він мав шанс поквитатися за виліт з кваліфікації свого партнера Дениса Подворного, проте німець Рормюллер після поразки в 1/16 фіналу вирішив більше не битися і з турніру знявся. Наступні матчі Рибальченко програв, втім, на тій стадії чемпіонату підсумкове місце особливого значення вже не мало.

Перша ракетка України Руслан Сорочинський, також як і Денис Подворний, не зміг пройти кваліфікацію. На шляху Руслана став бельгієць Бурк, який у підсумку посів 23 місце.

«Звичайно, я засмучений, - зізнався потім Руслан. - Але дивуватися тут нема чому. Зазвичай індивідуальний чемпіонат Європи вважається не настільки престижним змаганням як, скажімо, командний чемпіонат або представницькі турніри - через невелику кількість очок в рейтингу гравців. Цього року склад учасників був дуже сильний. Чого варта тільки присутність майбутніх фіналістів турніру Лінчу і Голтье з Топ-10 світового рейтингу!».

«В Україні немає різновидів кортів «Золота рибка» - з прозорими стінами і стелею, створеної для зручності глядачів, - підвів підсумок Рибальченко. - З цієї причини нам важко з льоту звикати до гри на таких кортах. Скляні стіни створюють відчуття більшого простору корту, від цього нам складніше орієнтуватися. Втім, я впевнений, що з кожним таким турніром ми будемо відчувати себе впевненіше на таких кортах, що неодмінно виллється в поліпшення наших результатів».

Під кінець зазначимо, що на індивідуальному чемпіонаті виступав ще один представник українського сквошу Валерій Федорук, який також зупинився за крок від основної сітки турніру, програвши німцеві Карстену Шору з рахунком 1:3.

European Individual Championships-2010

Саарбрюкен, Німеччина

1 місце - Тьєррі Лінчу (Франція)

2 місце - Грегорі Голтье (Франція)

3 місце - Оллі Туомінен (Фінляндія)

.... 28 місце - Костянтин Рибальченко (Україна)

Кваліфікація

Руді Рормюллер (Німеччина) - Денис Подворний (Україна) - 3: 0 (11: 1, 11: 2, 11: 3)

Марк Бурк (Бельгія) - Руслан Сорочинський (Україна) - 3: 0 (11: 8, 11: 8, 11: 6)

1/16 фіналу

Симон Роснер (Німеччина) - Костянтин Рибальченко (Україна) - 3: 0 (11: 6, 11: 2, 11: 4)

Матчі за 17-32 місця

Томас Той (Словаччина) - Костянтин Рибальченко (Україна) - 3: 2 (11: 8, 1:11, 11: 5, 12:14, 11: 8)

Матчі за 25-32 місця

Костянтин Рибальченко (Україна) - Руді Рормюллер (Німеччина) - відмова

Матчі за 25-28 місця

Андре Хашкер (Німеччина) - Костянтин Рибальченко (Україна) - 3: 1 (7:11, 11: 0, 11: 7, 11: 7)

Матч за 27 місце

Павло Сладечек (Чехія) - Костянтин Рибальченко (Україна) - 3: 0 (11: 8, 11: 5, 11: 7).

 

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби