Індивідуальний чемпіонат Європи: 2011

Індивідуальний ЧЄ: Костянтин Рибальченко займає 23 місце

Капітан «Петрохолдінг Сквош-Клубу» в останньому матчі турніру переміг Марціна Карвовський.

У Варшаві підійшов до завершення індивідуальний чемпіонат Європи. У фіналі прогнозовано зійшлися головні фаворити турніру - Грегорі Голтье і Тьєррі Лінку. У принциповому протистоянні переможцем вийшов Голтье, який обіграв свого співвітчизника з рахунком 3:1 (9:11, 11: 6, 11: 3, 11: 7). Третє місце завоював голландець Лоуренс Ян Анжема, в останньому поєдинку впорався зі швейцарцем Ніколасом Мюллером - 3:2 (12:14, 11: 6, 11: 8, 3:11 11: 6). Відзначимо, що дана зустріч тривала ні багато, ні мало - 73 хвилини!

Цей чемпіонат Європи можна назвати успішним і для українських сквошистів. У минулому році в основній сітці зміг зіграти тільки Костянтин Рибальченко, який посів одне з останніх місць. Зараз же наші хлопці виступили в повному складі, причому Денису Подворному вдалося пробитися в основу через сито кваліфікації. Так, в першому раунді вони зазнали поразки, однак не здалися - і надалі змогли проявити себе. Рибальченко, наприклад, впорався з Войцехом Новішем, а потім, після поразок Петеру Квечінскому і Мирославу Целлеру, зібрався і в матчі за 23 місце обіграв господаря кортів Марціна Карвовський - 3:1 (11: 8, 8:11, 11: 6, 11 : 7). До речі, чемпіона Польщі Новіша «образив» не тільки капітан «Петрохолдінг Сквош-Клубу», але і його молодший партнер по клубу Денис Подворний, який здолав поляка в третій день змагань з рахунком 3:1 (11: 9, 7:11, 11 : 5, 11: 7) в матчах за 29-32 місця. І це вже говорить про те, наскільки Денис виріс за останній рік. А адже Подворний ще досить молодий гравець - і попереду у нього ще багато можливостей для реалізації. Його виступ у Варшаві в черговий раз показує, що такими темпами він вже найближчим часом заявить про себе на міжнародній арені в повний голос.

Добре виступив і Руслан Сорочинський. Так, його підсумковий результат не можна назвати високим, але досить просто звернути увагу на рахунки в окремих геймах, щоб побачити - жодному з його суперників гра проти чемпіона України не давалася легко.

Загалом, з оглядкою на результати, наприклад, минулорічного чемпіонату Європи, можна з упевненістю говорити про те, що український сквош виріс на порядок. А це означає, що його розвиток йде в правильному напрямку.

 

 

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби