Командний чемпіонат Європи: 2015

Збірна України готується до Командного Чемпіонату Європи 2015

У цьому році наша чоловіча і жіноча збірна беруть участь в щорічному Командному Чемпіонаті Європи зі сквошу і ці змагання можна назвати найбільш значущими для наших спортсменів. Всі європейські команди, в залежності від рівня гри й результатів минулого року, грають в одному з трьох дивізіонів. У Любляні (Словенія) 22-25 квітня гратимуть команди 3-го дивізіону, куди поїдуть наші дівчата, а чоловіки виступлять 29 квітня - 2 травня в Хернінгу (Данія), який прийме у себе команди 1-го і 2-го дивізіону.

Минулий рік був знаменним для наших збірних: чоловіча зайняла найвище в історії українського сквошу 9-е місце у 2-му дивізіоні (або 17-е місце в загальному командному заліку), а жіноча почала своє впевнене формування і заявила про себе на європейській арені, посівши 3-е місце в 3-му дивізіоні.

Склад чоловічої збірної:

Денис Подворний
Костянтин Рибальченко
Валерій Федорук
Руслан Сорочинський
Дмитро Погребняк

В цьому році у 2-му дивізіоні серед чоловіків грає 11 команд, Україна посіяна 8-ю і грає в групі А зі збірними Данії (1) і Словаччини (9). Складно сказати, чи пощастило нам з посівом, але як і минулого року ми в групі з господарями кортів.

З командою Данії раніше грати нам не доводилося, а ось зі Словаччиною ми зустрічалися вже двічі - на минулому і позаминулому чемпіонаті та обидва рази зіграли з ними 2-2. Примітно, що обидва рази ми грали складом без Дениса Подворного, який травмувався в попередніх матчах. Сподіваюся, цього разу він зможе виступити та переломити сталу нічию на нашу користь. Адже, від цієї перемоги буде залежати, чи ввійде Україна вперше в історії у 8-ку!

Костянтин Рибальченко, капітан національної збірної України зі сквошу, розповідає про підготовку до Чемпіонату: «У цьому році було прийнято рішення провести тренувальні збори в Україні. 17 - 19 квітня ми всією командою тренуємося 2 рази на день по 2 години: одне тренування вранці та одне ввечері. У п'ятницю у нас був вхід в тренувальний процес з легкою інтенсивністі, друге тренування ввечері було з більш високим навантаженням. Відпрацьовуємо переважно тактику - граємо кондишн гейми, патерни, ігри на рахунок за завданнями. З суботи до нас планує приєднатися Стефано Галіфі й це стане хорошою ігровою практикою для збірної. Кілька разів змінювався посів і ми були то зі Словаччиною, то з угорцями, але, в підсумку, третя команда в нашій групі все-таки збірна Словаччини й це добре. А Данію, я б назвав, одним з фаворитів другого дивізіону, це сильний суперник та ігри з ним будуть нелегкими. Ми прилітаємо в Хернінг 28 квітня і ввечері будемо тренуватися всією командою. Турнір розпочнеться на наступний день, 29 квітня, і наша перша гра з Данією о 20:00. Тому з ранку у нас є можливість провести ще одне тренування, подивитися та оцінити суперників, бо до нас грають команди нашої групи - Данія зі Словаччиною. У збірної дуже гарний настрій, ми всі разом, всі налаштовані, всі викладаємось на повну! Поки що точно не визначили, хто під яким номером виступить, вирішимо це по закінченню зборів, але ставку зробимо на тактику».

І це правда, хлопці в дуже піднесеному настрої, посміхаються, сміються, викладаються на всі 100% і з корту практично виповзають. Як же приємно знову бачити наших кращих спортсменів однією командою та одним цілим! Але головне, очі їх світяться, а це надихає і вселяє надію, що в цей раз вони виступлять ще краще попереднього, віддадуть всіх себе за кожен м'яч на користь України та принесуть перемоги, яких ми так чекаємо!

Дивитися їх підготовку одне задоволення і в цей раз така можливість є у кожного, варто тільки прийти на корти в Sport Life Теремки.

Розклад тренувань чоловічої національної збірної: cубота 11:00 - 13:00, 17:00 - 19:00, неділя 9:00 - 12:00 (тренування буде проходити в форматі мінітурніру).

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби