Командний чемпіонат Європи: 2015

23-26 квітня в Любляні (Словенія) відбудеться Командний Чемпіонат Європи 2015 3 дивізіону і українська збірна бере участь в цій першості в такому складі:

Надія Усенко
Аліна Бушма
Юлія Пугач
Катерина Марусан
Ліана Сардак

Національна жіноча збірна почала формуватися в минулому році під керівництвом Олексія Усенко і за багато років перерви він вперше вивіз команду на Чемпіонат Європи, де українки Надія Усенко, Аліна Бушма, Юлія Пугач і Ліана Сардак успішно дебютували і завоювали бронзу.

Тим самим, він дуже мотивував всіх українських дівчат рости, удосконалюватися і професійно розвиватися - в порівнянні з минулим роком в рейтинзі WSA з'явилися українки і цілих три! Це Надія Усенко, Анастасія Фесенко і Вікторія Себова. А регулярне проведення турнірів під егідою WSA приваблює іноземних спортсменок, таких як Ineta Mackevica (Латвія), Катерина Марусан (Росія), Марія Шпакова (Швейцарія), Eliza Kargioti (Греція), Анастасія Гросс (Швеція), Ірина Кульбацька (Білорусь) та інших приїжджати і брати участь в цих змаганнях, заробляючи очки в свій рейтинг, даючи і отримуючи безцінний досвід ігор з новими цікавими суперницями.

А чого тільки варто було протистояння Анастасії Фесенко і Ліани Сардак, яке ми спостерігали останній рік на кожному українському турнірі!

Цього року місце в збірній отримала більш досвідчена Ліана, яка підтвердила це своєю перемогою на останньому Чемпіонаті України. Однак, це лише посилить і без того швидкий прогрес Фесенко і, можливо, вже в наступному році вона також буде захищати українські прапори на першості Європи.

Про цілі, посів нашої збірної, склад і тренування розповідає Олексій Усенко, головний менеджер національної жіночої збірної, член Федерації сквошу України.

Цілі: «Рік тому, дебютувавши на Чемпіонатах Європи, наша Збірна стала «бронзовим» призером. Цього року перед нашою командою стоїть завдання виходу у 2 дивізіон. Для цього наші дівчата повинні, як мінімум, вийти в фінал Чемпіонату Європи в Любляні.»

Посів: «Склад третього дивізіону в цьому році дуже сильний: Польща, Греція, Мальта, Хорватія... «Темною конячкою» є команда острова Джерсі. Будучи частиною Великобританії, джерсійці можуть привезти на Чемпіонат Європи англійок, які не проходять до складу Збірної Англії... Тим цікавіше будуть ігри... Будь-яка країна може заявити в складі гравця, який не "грає" за іншу команду протягом двох років. У заявці Збірної України Катерина Марусан - Чемпіонка Росії 2011 і 2013 року. Останній раз за команду Росії Катя грала 3 роки тому. А в цьому році, разом з іншими дівчатами, має шанс завоювати «золото» Чемпіонату Європи! Всі налаштовані тільки на перемогу! Тому, ми не звертаємо уваги на нюанси жереба. Так, група «А», в якій опинилася Збірна України, виглядає сильнішою групи «Б» .... Але, ігри все розставлять на свої місця».

Збори: «Вперше наша жіноча команда проводить повноцінний збір перед головним стартом сезону. Стефано Галіфі, який є тренером команди на цьому зборі, навантажив дівчат «по повній програмі»! Хтось не зміг вийти на чергове тренування, хтось падав на корт і не міг продовжувати працювати... Це - Великий спорт! І він нікого не щадить. Але, всі девчата вірять в свої сили, всі готові грати і викластися повністю заради перемоги! Наша команда вилітає на Чемпіонат Європи двома групами. У понеділок, 20-го квітня, через Варшаву летять Юля Пугач і Ліана Сардак. 21-го квітня через Амстердам вилітають Катя Марусан, Аліна Бушма і Надія Усенко. 21-го ввечері вся команда повинна зібратися в Любляні, а 22-го - починаються ігри. Практику на кортах Любляни ми отримаємо безпосередньо в день ігор. Я не впевнений, що нам доведеться грати на глас-корті. Але, я впевнений, що наша КОМАНДА віддасть всі сили для перемоги!!!»

Побувавши на одному з тренувань наших спортсменок я була під враженням просто від того, яким високим став рівень жіночого сквошу в Україні. Я побачила, наскільки серйозними можуть бути наші дівчата, як сильно вони викладаються і віддаються підготовці до цієї важливої ​​події - відчувається потужний намір перемогти. А роблячи все від тебе залежне, обов'язково досягнеш мети.

Бажаємо успіхів нашій команді, ми з вами! Чекаємо з перемогами і посмішками на обличчі!

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби