Вплив карантину вихідного дня на спорт

Вплив карантину вихідного дня на спорт

Федерація сквошу України на сторінках інтернет-порталів news.24tv.ua та parlament.ua. Дякуємо ЗМІ за освітлення сквошу у медіа.

Альона Огонесян, віцепрезидент громадської організації "Федерація сквошу України", розповіла, що вони готові й надалі створювати всі умови для безпечних тренувань та проведення змагань – зрештою, вони самі в першу чергу зацікавлені у тому, аби їхні спортсмени, тренери, судді, уболівальники не наражалися на небезпеку.

Ми готові до цього навіть в умовах, коли ФСУ поки що не має власних тренувальних баз, тому ми залежні від спортивних закладів, де є майданчики для сквошу. Але поки що ми змушені скасовувати і тренування, і змагання – через карантинні обмеження – наприклад, під загрозою опинилися чемпіонат України зі сквошу серед юніорів та Кубок України зі сквошу серед дорослих, – пояснює Огонесян.

Вона додала, що від початку пандемії було скасовано проведення 9 турнірів, 1 міжнародного юніорського турніру, які входили в календарний план федерації та поїздки трьох команд на чемпіонати Європи (чоловіки, жінки, юніори), а за останній тиждень було скасовано ще три українських турніри, разом з тим було скасовано проведення 47 турнірів під егідою Європейської федерації.


Детальніше на сайті: https://news.24tv.ua/biznes-ta-zbitki-cherez-karantin-vihidnogo-dnya-komentari_n1463187

Ось і ще одна сфера, яка постраждає від дводенного карантину щотижня. І тут йдеться не лише про те, що постраждає бізнес, який тримає в Україні спортзали, фітнес-центри та басейни, та люди, які ці послуги не зможуть отримати.

Розповімо на прикладі сквошу — ігрового виду спорту з м'ячем і ракеткою в закритому приміщенні. Віцепрезидентка громадської організації "Федерація сквошу України" Альона Огонесян зазначила, що розуміє, чому влада має вживати кардинальних заходів. Водночас введення карантину вихідного дня для цього спорту в цілому і цього виду зокрема, за її словами, понесе за собою низку скасувань важливих подій.

"Любительський сквош карантин зачепить, але не так критично. Більше постраждає професійний сквош, адже всі важливі події, такі як Чемпіонат України зі сквошу серед юніорів та Кубок України зі сквошу серед дорослих, — під загрозою проведення. А це важливі заходи, які є етапами відбору спортсменів до Національної збірної України зі сквошу", — розповіла вона.

Детальніше на сайті: https://parlament.ua/article/karantin-vihidnogo-dnya-zavdast-bolyuchogo-udaru-po-ekonomiczi-prognozi/

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби