British Junior Open 2023: інтерв’ю Мирослави Сперчун

British Junior Open 2023: інтерв’ю Мирослави Сперчун

Тиждень тому закінчився англійський турнір зі сквошу серед юніорів - British Junior Open. Україна була представлена на турнірі двома спортсменками: Міленою Величко, яка зайняла 40 місце в категорії дівчат до 19 років, а також Мирославою Сперчун - 53 місце в категорії до 15 років.

Сьогодні ми поговоримо з 44-ою ракеткою європейського рейтингу ESF серед дівчат до 15 років Мирославою Сперчун з Херсону. 

1. У 2022 році ти зіграла на 3-х міжнародних турнірах, до цього останній турнір був у 2020 році в Австрії. Така перерва пов'язана з COVID-19 чи це твоя особиста перерва на сквош?

Через COVID-19 були складнощі в цьому. Я не могла брати багато участі в змаганнях, але були регулярні тренування і обласні змагання на яких я намагалася підняти свій рівень зі сквошу. Допомагав в цьому мені тренер Артем Перун. І хоча в мене відбулася невелика перерва я дуже чекала зустрічі зі своєю командою.

2. Де ти зараз живеш/тренуєшся. Хто твій тренер?

Наразі я знаходжусь у Великобританії, мова стала для мене не суттєвою перешкодою. Мені подобається вчитися та тренуватися у Англії. Зараз моїм тренером є Darren Bradbury. Мені дуже подобаються наші тренування, він мені дуже допомагає зі сквошем і я вельми вдячна йому.

3. Чия ідея була взяти участь у BJO? Цей турнір називають неофіційним чемпіонатом світу серед юніорів, рівень гравців високий та дуже високий, чи не страшно було?

У перше запропонував участь у BJO тато і я була згодна з ним. Я готувалась до цього турніру. Рівень гравців різний, є дуже захоплюючі ігри, було геть цікаво спостерігати. Я може трохи хвилювалась при грі, бо це досить важливий турнір.

4. На BJO ти грала 17/32 номером, при цьому хоч і за крок від перемог, але поступилася в перших матчах суперницям без номера посіву. Чого не вистачило на твою думку?

Я думаю мені не вистачило досвіду участі в змаганнях, потрібно більше тренувань та старань. Я побачила на турнірі багато нових навичок, які зараз намагаюсь повторити. 

5. Поділися своїми враженнями від турніру, BJO відрізняється чимось від тих турнірів, на яких ти грала до цього і чим?

Я вважаю, що турнір не відрізняється. Все, що я бачила раніше було дуже схоже. Єдине, що можу відокремити це масштабність: величезний турнір, багато учасників, багато ігор і нових знайомств.

6. Які плани та цілі ставиш на 2023?

Цілі на 2023 рік - це якомога більше брати участі в змаганнях та тренуватися. Хочу захищати честь країни у складі збірної України. Наступні турніри в яких я буду брати участь - «Czech Junior Open 2023», далі запланована участь у «German Junior Open 2023», якщо все складеться то візьму участь у «France Junior Open 2023» чи «English Junior Championships 2023».

British Junior Open 2023 — найпрестижніший відкритий чемпіонат зі сквошу серед юніорів, який в сквош-колах ще називають «неофіційним» чемпіонатом світу, у якому взяли участь понад шостиста гравців в 10 вікових категоріях. Цього року чемпіонат проходив на території 4-х локацій в Бірмінгемі, Англія, з 4 по 8 січня.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби