Чемпіонат світу зі сквошу серед юніорів: 37 країн змагатимуться у Нансі, Франція

Чемпіонат світу зі сквошу серед юніорів: 37 країн змагатимуться у Нансі, Франція

Цими днями молоді спортсмени з 37 країн вирушать до Нансі (Франція), щоб розпочати ігри цьогорічного Чемпіонату світу зі сквошу серед юніорів.

З 11 по 21 серпня топові сквошисти з усіх населених континентів беруть участь у Чемпіонаті світу серед юніорів, на якому пройдуть індивідуальні змагання серед хлопців і дівчат, а також командні змагання серед хлопців.

У змаганнях серед чоловічої половини візьмуть участь 210 гравців, які змагатимуться індивідуально, а в командному – 92 гравці з 23 команд. Водночас у жіночому заліку змагатимуться 90 спортсменок.

Альона Огонесян, віце-президентка Федерації сквошу України, заявила: «Завтра старт важливого турніру для наших юніорів, спочатку індивідуальний залік, потім ми переходимо до командного. Ми на шляху до їх участі зробили дуже багато кроків і для нас дуже важливо, що кожен з них в такий час може змагатися з кращими. Наша команда дуже вдячна Федерації сквошу Франції (ФСФ), Національному олімпійському і спортивному комітету Франції (НОСКФ) та Всесвітній Федерації сквошу - це велика можливість, в такий час представляти Україну,  особливо коли цей турнір тепер не проводиться в країні агресора, яка напала на нашу Батьківщину. 

Я, як віце-президентка, маю честь супроводжувати наших юніорів та бути присутньою разом з ними на такому важливому для них турнірі. Далі тільки більше. Я бажаю усій нашій команді успіху, вперед до перемог і підняття прапору на п’єдесталі. Все буде Україна!»

Претендувати на перші місця цього року планують і господарі чемпіонату. Французи Віктор Круен і Грегорі Голтьє вигравали срібло в 2017 і 2000 роках, а Каміль Серме і Ізабель Штер досягли того ж самого в 2007 і 1997 роках.

Однак не лише французи, а й решта країн-учасників, зіткнуться з сильною опозицією з боку Єгипту. Жодна не єгиптянка не вигравала Індивідуальний титул серед дівчат після Аманди Собхі (США) у 2010 році. Нагадаємо, що поточна третя ракетка світу Ханія Ель Хаммамі є чинною чемпіонкою.

Серед хлопців останні 3 роки єгиптяни також міцно утримують позиції, третій номер світу серед чоловіків Мостафа Асал є чинним чемпіоном.

Якщо для французів та єгиптян це звичний чемпіонат, то для нашої країни це історична подія. Цього року Україна вперше делегувала на чемпіонат світу команду сквошистів серед юніорів.

photo1660145305

(на фото: Булгаков Олександр, Костянтин Рибальченко, Радіонов Тимофій та Альона Огонесян)

Тренер Олександр Булгаков говорить: «Сама участь у чемпіонаті світу до 19 років, це подія для українського сквошу. Враховуючи, яка ситуація зараз у країні, Федерація сквошу України знайшла можливість відправити на чемпіонат команду та спортсменів до індивідуального заліку, а Федерація сквошу Франції взяла на себе фінансові витрати на розміщення, дорогу, харчування та внески».

Індивідуальну першість серед хлопців відстоюватимуть найсильніші гравці країни - Щербаков Дмитро та Радіонов Тимофій, серед дівчат виступить - Величко Мілена. 

Тренер Рибальченко Костянтин додав: «Для всіх учасників це дебютний чемпіонат світу. Змагатися, спостерігати та провести 10 днів серед гравців зі всього світу це великий стимул для кожного. Такі чемпіонати народжують нових зірок та задають новий тренд для світового сквошу.

Для кожного з них це ще одна можливість показати себе усьому світу, реалізувати свої навички та продемонструвати свій найкращий результат».

З приводу посіву учасників у першому колі. Сітки змагань були опубліковані ще неділю назад, тому і тренера, і спортсмени встигли проаналізувати шанси на пермогу і оцінити рівень суперників. З цього приводу Костянтин Рибальченко говорить: «Перші ігри завжди складні для обох сторін, оскільки гравці раніше не зустрічалися на корті. План на гру є і завтра ми зможемо його реалізувати на корті!»

Завтра розпочинаються ігри та нова історія для наших спортсменів та нашої країни. Розпочинати матч будуть Тимофій Радіонов та Мілена Величко о 11:10 за київським часом. Діма Щербаков розпочне трохи пізніше - о 13:30. Підключайтеся завтра до ефіру на YouTube, щоб підтримати наших юніорів. Бажаємо нашій трійці удачі та перемог!

Склад країн на Чемпіонаті світу зі сквошу серед юніорів 2022 року

Індивідуальна першість серед хлопців

Індивідуальна першість серед дівчат

Командний чемпіонат серед хлопців

Австралія

Австралія

Австралія

Бельгія

Бельгія

Канада

Канада

Канада

Колумбія

Колумбія

Колумбія

Єгипет

Чеська Республіка

Чеська Республіка

Англія

Еквадор

Єгипет

Франція

Єгипет

Англія

Німеччина

Англія

Франція

Гайана

Франція

Німеччина

Гонконг, Китай

Німеччина

Греція

Індія

Гайана

Гонконг, Китай

Ірландія

Гонконг, Китай

Індія

Корея

Індія

Ірландія

Кувейт

Ірландія

Італія

Малайзія

Японія

Японія

Нідерланди

Корея

Малайзія

Нова Зеландія

Кувейт

Нідерланди

Пакистан

Литва

Нова Зеландія

Шотландія

Люксембург

Норвегія

Південна Африка

Малайзія

Папуа-Нова Гвінея

Іспанія

Нідерланди

Польща

Швейцарія

Нова Зеландія

Румунія

Україна

Пакистан

Південна Африка

США

Папуа-Нова Гвінея

Іспанія

 

Польща

Швеція

 

Румунія

Швейцарія

 

Південна Африка

Україна

 

Швеція

США

 

Швейцарія

Уельс

 

Україна

 

 

США

 

 

Уельс

Для отримання додаткової інформації про індивідуальний та командний чемпіонат світу серед юніорів відвідайте та підпишіться на Facebook та Instagram. Будьте в курсі останніх новин українського сквошу!

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби