Czech Junior Open 2023 - 17 юніорів на турнірі супер серії

Czech Junior Open 2023 - 17 юніорів на турнірі супер серії

У Празі з 19 по 22 січня проходять змагання Czech Junior Open 2023, незмінного турніру суперсерії серед юніорів. З огляду на рекордну кількість учасників вчора стартували наймасовіші категорії серед хлопців. Категорії BU15 та BU17 вже завершили перші три раунда.

Загалом на турнірі в Чехії зіграють 17 вітчизняних гравців із загальної кількості майже трьохсот, які гратимуть протягом чотирьох днів на території 3-х спортивних центрів Hector, SBC та Squash Point.

Спортсмени розіграють медалі у десяти вікових категоріях. Згідно з турнірною таблицею юніорського міжнародного турніру SS, в індивідуальних змаганнях Україну представлятимуть 9 хлопців - Дорошенко Гліб (BU13), Щербаков Єгор (BU13), Гребінь Богдан (BU15), Хлус Микита (BU15), Панченко Артем (BU15), Куриляк Данило (BU17), Токар Максим (BU17), Радіонов Тимофій (BU19), Щербаков Дмитро (BU19); та 8 дівчат - Сивопляс Вікторія (GU13), Тарасова Анна (GU13),  Сперчун Мирослава (GU15), Сіганевіч Анеті (GU15), Власенко Дар’я (GU15), Бегеба Христина (GU17), Величко Мілена (GU17), Зражевська Софія (GU19). 

Організатори турніру обіцяють трансляцію у прямому ефірі на playo.tv.

Впродовж першого змагального дня свої перші матчі на турнірі зіграли категорії хлопців до 13, 15 та 17 років. Серед них абсолютну перемогу в першому раунді здобули - Дорошенко Гліб, Хлус Микита та Панченко Артем. Приніс Україні подвійну перемогу і член юніорської збірної Токар Максим обігравши суперників у двох матчах. Нажаль, Куриляк Данило, який розіграв два сети 19 січня поступився своєму опоненту в другому раунді.

20 січня до п’ятірки першопрохідників долучилася й решта гравців нашої команди. Потішити своїми результатами вдалося наймолодшому гравцю, Щербакову Єгору, у хлопця дві потужні перемоги та великі шанси на призове місце в своїй віковій категорії. Не відстає від брата й Щербаков Дмитро, перший посіяний категоріі хлопців до 19 років впевнено обіграв Timotej Jenko. Приєднуються до лав переможців другого ігрового дня й дівчата: 3 ракетка європейського рейтинга Анна Тарасова та 5-ті ракетки Мілена Величко та Христина Бегеба також мають на своєму рахунку перші перемоги.

Решта гравців так чи інакше, але поступилася своїм суперникам та далі буде виборювати можливість грати за місця.

Фото з ігор доступні на сторінці SquashPage у Facebook squashPage.net. Сітки та розклад турніру Czech Junior Open 2023 ви можете знайти за посиланням.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби