Для чого потрібен особистий кабінет?

Для чого потрібен особистий кабінет?

Особистий кабінет – що це таке? Навіщо він потрібен? Та що цікавого та корисного можна зробити з його допомогою?

      Сьогодні ми поговоримо про особистий кабінет – простіше про особисту сторінку, яка є у кожного гравця на сайті Федерації сквошу України. Що ми маємо?

На стартовій сторінці, головній сторінці профілю, відображені особисті дані гравця:

  • ФСУ ID
  • категорія у якій він грає
  • наявність ліцензії, членства в ФСУ
  • місце та бали у рейтинзі
  • міжнародний номер (якщо він є)
  • особисті дані
  • навіть розмір футболки, тож тримаємо себе в формі.

Також, тут ми можемо побачити які ролі має сквошист. Якщо ви поєднуєте в собі гравця, тренера, суддю та організатора, то все це  буде відображено на вашій сторінці в особистому кабінеті. 

      Тепер стало набагато легше знайти спаринг партнера бажаного рівня у зручному для вас клубі  – вказуйте в профілі клуб у якому ви граєте  та знаходьте партнерів по грі, а рівень гри партнера допоможуть зрозуміти бали в національному рейтинзі отримані за попередні турніри. Ця опція зручна та корисна для тих хто прагне постійно грати з новими людьми чи поки що ще не знайшов свого спаринг партнера, або ж просто коли вирушивши в подорож до іншого міста захотілось зіграти. Зізнайтесь, таке ж  буває? Для цього необхідно лише повністю заповнити свою анкету не забувши вказати клуб, що полегшить пошуки. Як на мене, то грати з різними гравцями краще, адже так ви не звикаєте до манери гри одного суперника й постійно знаходитесь у тонусі, адже кожного разу не знаєш напевне чого очікувати.

      Відтепер тренерам стало простіше слідкувати за успіхами й поразками своїх гравців. Адже, коли ви вказуєте ім'я свого тренера в анкеті, то ваша сторінка автоматично з'являється у профілі тренера. Це допомагає спортсменам ефективніше працювати над помилками та вдосконалювати якість гри. Тож, маємо додатковий стимул якісно тренуватись та робити менше помилок на турнірах, щоб не підставляти свого тренера. 

     Далі ми маємо розділ «Турніри» у якому відображаються усі змагання за рік, їх статус та організатор. Ви відразу бачите чи відкрита реєстрація, чи турнір було відмінено/перенесено, він вже закінчився, чи лише планується. До речі, на відміну від Rankedin в особистому кабінеті ви можете натиснути на дзвіночок й першими дізнатись коли відкривається реєстрація, адже вам прийде сповіщення на e-mail, який ви вказали в особистому кабінеті. Дещо цікавеньке є й в списку учасників турніру. Ви відразу бачите чи гравець лише заявився на турнір, чи вже й оплатив участь й скоріше за все буде грати. Це допомагає, як тренерам так і гравцям готуватись до турніру, адже ви відразу бачите чого варто очікувати й до чого готуватись. 

       Що ж корисного тут знайдуть організатори? Програма сама нагадає вам  якщо ви забули додати якісь дані про турнір, чи то регламент, чи банер з файлом - кнопка “Відправити регламент на погодження” не стане активною допоки ви не дасте всі необхідні дані. Коли ж всі дані подані ви можете спокійно відслідковувати статус погодження турніру на своїй сторінці.  Також, є невеличкий планер з задачами які необхідно виконати готуючись до турніру з пріоритетністю та встановленими дедлайнами. Якщо ви ненавмисне забули додати головного суддю, то система вам також, про це нагадає - при закритті заявок висвітиться помилка. З'явилась ще одна приємна деталь для організаторів - для вашої зручності тепер можна сортувати гравців за іменами, рейтингом, містом та категорією. 

     В розділі «Рейтинг» тепер можна побачити, динаміку гравця, чи він прогресує чи навпаки поступово здає позиції поступаючись суперникам. Якщо колір зелений все супер, якщо ж змінюється на червоний варто більше часу приділити тренуванням й не розслаблятись. То ж тепер, не лише тренери мотивують своїх підопічних більше грати й тренуватись, а й сам рейтинг, адже не дуже ж хочеться бачити червоний колір біля свого прізвища.

     Також, інформація тепер набагато швидше оновлюється, адже побачити свій актуальний рейтинг ви можете одразу як тільки організатори опублікують результати, що полегшує формування сіток на турнірах.  Крім класичного  рейтингу по категоріям додався рейтинг ABSOLUT у якому зібрані всі гравці, як аматори так і професіонали. Саме за рейтингом ABSOLUT відбувається посів гравців на національні турніри та на змагання, які мають загальні категорії. 

      У розділі “Підтримка” ви можете написати звернення до Федерації, запитання які у вас виникли й бачити онлайн у якому статусі знаходиться ваш запит. Навіть чи відкрили вже ваш запит чи ще ні, що набагато зручніше ніж просто сидіти та гадати чи прочитали взагалі ваш лист. 

         Підходимо до найцікавішого розділу -  «Файли»  сюди ви можете завантажувати всі ваші сертифікати та дипломи з курсів та семінарів. Він стане в пригоді, як роботодавцям, так і тренерам та власне гравцям. Адже, це полегшує пошук тренерів для менеджерів клубів, гравцям простіше обрати тренера відповідно до своїх побажань, а для тренерів додатковий стимул розвиватись та рости. 

      Отже, що ми маємо? Всю необхідну інформацію в рамках головної сторінки профілю з якого можна легко перейти на допоміжні сторінки, щоб побачити більш детальну інформацію. Що ж,  ми про все розповіли, показали, залишилось лише зайти до свого особистого кабінету та спробувати.   

До речі, якщо ви вже встигли зайти на свою особисту сторінку, то побачили там кнопку  “Squash family” але про це ми вам розповімо трохи згодом…..

@Оксана Герасименко

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби