Допомога українській збірній: не дамо втратити наші результати через війну!

Допомога українській збірній: не дамо втратити наші результати через війну!

Шановна сквош спільнота! 

Федерація сквошу України звертається до друзів у всьому світу, хто підтримує Україну за кордоном про допомогу. Всі ви знаєте, що на початку повномасштабного вторгнення українські національні збірні були гідно представлені на ЧЄ-2022.

Наші чоловіки вибороли срібло, а наші юніори до 17 років вперше поїхали захищати честь країни на європейській арені і взяли почесне 3 місце. 

Завдяки нашому спонсору ми мали ресурси фінансувати поїздки, тому не вагаючись відправили одразу 4 збірні на Чемпіонати Європи. Потім була участь у Всесвітніх Іграх  США, чемпіонат світу серед юніорів та командний чемпіонат світу серед жінок де наші спортсмени наравні з європейськими гравцями змагалися за медалі. Нажаль, сьогодні наші гравці, спільнота змагаються за життя, бізнесу стає важче підтримувати спорт, але ми не маємо права не захищати честь вільної країни на спортивному фронті!

Тому сьогодні ми звертаємось до Вас, аби просити фінансово підтримати участь п’яти збірних команд України у Європейських турнірах 2023: Жіночий командний Чемпіонат Європи; Чоловічий командний Чемпіонат Європи; Командний Чемпіонат Європи серед юніорів до 15 та до 17 років; Командний Чемпіонат Європи серед юніорів до 19 років.

На сьогодні повний бюджет участі у  п’яти турнірах становить 50, 000 євро (2 008 620 грн). Нам вдалося зібрати - 400 євро (16 000 грн).

Давайте разом зробимо так аби наші українські спортсмени взяли участь у міжнародних змаганнях!

Посилання на цільову Монобанку

https://send.monobank.ua/jar/9pyDJbwaPX

Номер картки Монобанк 5375 4112 0353 5401

Номер картки Приватбанк 5169 3305 2074 5529

З питань підтримки та спонсорування Федерації можна звертайтесь за електронною адресою

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або напишіть нам у повідомлення!

З повагою, Федерація сквошу України!

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби