Федерація сквошу України надасть залучені від благодійних внесків кошти на користь поїздки збірної України,  що вирушить на чемпіонат Європи-2023

Федерація сквошу України надасть залучені від благодійних внесків кошти на користь поїздки збірної України, що вирушить на чемпіонат Європи-2023

Після майже двох місяців збору коштів, завдяки фанатам сквошу, вболівальникам українських збірних та внескам асоційованих членів нам вдалося закумулювати 70 710 грн. Тож, ми офіційно закриваємо збір на цій сумі та готові передати її на цільові потреби збірної.

Федерація сквошу України передусім бажає висловити слова вдячності всім хто долучився, відгукнувся до збору коштів. Дякуємо за вашу залученість та не байдужість до спортивного фронту. Завдяки вам український прапор має майоріти на схилах Європи, бо в нас найкращі люди та найкращі спортсмени.

Вочевидь, збірні України зі сквошу в повному обсязі не братимуть участі в цьогорічних змаганнях через недостатність коштів. Федерація сквошу України вимушена обмежити кількість поїздок на змагання у зв’язку з тим, що не було знайдено генерального спонсора.

На засіданні федерації вирішили передати зібрані кошти на користь збірної, члени команди якої матимуть змогу за допомогою залучених спонсорів та/або власних коштів закрити витрати на поїздку.

«Уявити європейський корт останніх дванадцяти років без жовто-синіх складно. Однак цьогоріч хоча б одна команда сквошистів має усі шанси потрапити на європейську першість», - каже CEO Дар’я Ревуцька.

В минулому сезоні наші юніори довели, що вони одні з найсильніших в Європі: на командному чемпіонаті Європи-2022 серед юніорів до 17 років наші сквошисти вибороли призові місця. Окрім того, національна чоловіча збірна вийшла з 3 дивізіону та мала боротися за право залишиться серед еліти.

Вартість поїздки п’яти команд з 30 людей (авіаперельоти, поселення, внески тощо) дорівнює - 50 000 євро.

Календар чемпіонатів Європи-2023 зі сквошу:

01-09 квітня - командний чемпіонат Європи серед юніорів до 19 років.

12-15 квітня - жіночий командний чемпіонат Європи 3 дивізіон.

26-29 квітня - чоловічий командний чемпіонат Європи 2 дивізіон.

11-14 травня - командний чемпіонат Європи серед юніорів до 15 та до 17 років.

Деталі про збірні, які відправляться на європейські змагання зі сквошу дізнавайтеся пізніше.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби