German Junior Open 2020: вісімка юніорів на турнірі супер серії

German Junior Open 2020: вісімка юніорів на турнірі супер серії

У 2020 році міжнародний турнір зі сквошу категорії супер серії в Німеччині проходить з 27 лютого по 1 березня в місті Гамбург. Наші юніори починають змагання сьогодні в другій половині дня.

German Junior Open 2020 знову включений в турніри вищого класу європейської таблиці Junior ESF, так звані Super Series. Завдяки численній участі гравців, турнір в Німеччині проходить вже 5-й ювілейний раз на кортах Sportwerk Hamburg.

У цьому році на турнір подало заявки рекордна кількість спортсменів - 260 кращих сквошистів з 30 країн з усього світу, серед яких і 8 спортсменів з України.

Згідно турнірній таблиці юніорського міжнародного турніру SS, в індивідуальних змаганнях Україну представлятимуть - члени юніорської збірної Щербаков Дмитро (BU15), Радіонов Тимофій (BU15) і Величко Мілена (GU15), а також постійні учасники міжнародних змагань Бегеба Крістіна (G13), Поздяков Олег (B17), Твердохліб Владислава (G17), Тимощук Матвій (BU17) і Зражевская Софія (G15).

Організатори турніру обіцяють трансляцію в прямому ефірі на sportdeutschland.tv.

У перший ігровий день відкривати змагання належить Позднякову Олегу, спортсмен грає під 17/32 посіяним номером. Його першим суперником стане швед Theo Stenlund. Сподіваємося, що ввечері удача буде на нашому боці.

Бажаємо іншим нашим спортсменам удачі, перемог і високих результатів завтра.

Сітки і розклад турніру German Junior Open 2020.

© Анна Теслева

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби