Хто стане найкращим сквошистом України: стартує Кубок серед дорослих

Хто стане найкращим сквошистом України: стартує Кубок серед дорослих

Стаття опублікована на сайті https://sportarena.com/uk/winter-sports/other/hto-stane-najkrashhim-skvoshistom-ukrayini-startuye/

Змагання за звання найкращого сквошиста України відбудуться 27 листопада!

Кубок серед дорослих проходитиме у форматі один на один в категорії «Чоловіки». Змагання, які пройдуть у клубі «5 Елемент», проведуть із дотриманням усіх карантинних обмежень. Усі гості заходу зобов’язані мати «зелений сертифікат» або негативний ПЛР-тест, дійсний протягом 72 годин. Усі учасники та організатори обов’язково повинні знаходитися в захисних масках на території клубу (поза кортом).

«Нещодавно ми провели Кубок серед юніорів. Наступний важливий для розвитку українського сквошу захід – Кубок серед дорослих. Очікуємо спортсменів з різних куточків країни, які зберуться, щоб показати свою майстерність. Також ми були раді запросити кваліфікованих суддів, щоб змагання пройшли за найвищими стандартами. Як організатори, ставимо за мету широке залучення населення до занять фізичною культурою та спортом, популяризацію сквошу в державі, підвищення рівня професіоналізму гравців»,– коментує віцепрезидентка Федерації сквошу України Альона Огонесян.

Змагання проведуть із дотриманням усіх карантинних обмежень. Усі гості заходу зобов’язані мати «зелений сертифікат» або негативний ПЛР-тест, дійсний протягом 72 годин. Усі учасники та організатори обов’язково повинні знаходитися в захисних масках на території клубу (поза кортом).

Захід організовано за підтримки Федерації сквошу України. Активну участь в організації заходу беруть Альона Огонесян, Сергій  Драндалуш та Дар’я  Ревуцька.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби