Командний чемпіонат світу зі сквошу серед жінок 2022: склад зформовано

Командний чемпіонат світу зі сквошу серед жінок 2022: склад зформовано

З 10 по 16 грудня 17 команд вирушать до каїрського спортивного клубу Madinaty, щоб позмагатися в головному міжнародному турнірі зі сквошу серед жінок, який не проводився з 2018 року через глобальну пандемію COVID-19.

Командний чемпіонат світу зі сквошу серед жінок – це міжнародний турнір, що проводиться раз на два роки, у якому беруть участь чотири гравця з кожної країни, які змагаються за принципом «кращий з трьох».

Господарі та чинні чемпіони Єгипет виступають серед фаворитів. Троє з чотирьох гравців, які виграли турнір у Даляні 2018, все ще грають на найвищому рівні: Нуран Гоар посідає першу позицію у світовому рейтингу, Нур Ель Шербіні — другу, а Нур Ель Тайєб — шосту. Очікується, що 22-річна Ханія Ель Хаммамі додасть і без того значної потужності діючим чемпіонам, оскільки 3-я ракетка світу почала сезон 2022/23 PSA World Tour з перемоги на платиновому CIB Egyptian Open.

Серед фаворитів також виступить Англія, переможена у 2018 році господарями турніру та діючийй чемпіон командної першості Європи. Після отриманої поразки Єгиптом в Китаї (з рахунком 2:0) англійці додала до своєї команди низку молодих і перспективних гравців, у тому числі переможницю Ігор Співдружності у Бірмінгемі 2022 року Джорджину Кеннеді, яка минулого року захопила світ сквошу, піднявшись з 185 місця у травні 2021 року до 8-ої ракетки світу у липні 2022 року.

Крім того, команда, яку не варто "скидати з рахунків", є США. У 2018, 2016 та 2014 роках найкращим результатом команди США було п’яте місце, але цього року до складу збірної приєдналося багато сильних суперниць, зокрема четверта ракетка світу Аманда Собхі, 11-та ракетка світу Олівія Фіхтер, молодша сестра Аманди – Сабріна Собхі та 20-та ракетка світу Олівія Клайн.

Китайський Тайбей та Україна дебютують на командному чемпіонаті світу, а колишня друга ракетка світу Каміль Серме, яка завершила кар'єру в PSA World Tour у червні 2022 року, має намір повернутися у спорт та поповнити склад французської команди.

Нур Ель Шербіні, яка виграла турнір у 2012, 2016 і 2018 роках, сказала: «Це дивовижно. Останній раз, коли чемпіонат світу проходив у Єгипті, я була дуже юна і жила в Олександрії. Тоді я здолала велику відстань, щоб приїхати на фінал, та зараз це один з моїх найкращих спогадів — побачити своїми очима, як наша команда виграє турнір!

«Я ніколи не грала у World Teams в Єгипті, я дуже рада цьому!»

Президент WSF Зена Вулдрідж, додала: «Дуже доречно, що командний чемпіонат світу серед жінок завершує насичений турнірами календар WSF на 2022 рік. Чемпіонати цього року показали, наскільки гравці та тренери прагнуть і вдячні повернутися після 2-річної перерви.

«Командний чемпіонат світу — це особливий досвід для гравців, і через чотири роки перерви з моменту останнього проведення цієї події буде надзвичайно багато дебютантів, що привнесе свіжу динаміку в команди та змагання, що є дуже захоплюючим.

«Ми дякуємо Федерації сквошу Єгипту, її прихильникам і спонсорам за проведення цього важливого чемпіонату. Хочу побажати всім командам приємного та вдалого чемпіонату. Ми з нетерпінням чекаємо на захоплюючий турнір в Каїрі».

Подальші подробиці турніру, включаючи склади команд, інформацію про трансляції, будуть оголошені найближчим часом.

Список команд учасників WSF Women’s World Team Squash Championships

Австралія
Канада
Китайський Тайбей
Єгипет
Англія
Фінляндія
Франція
Німеччина
Гонконг, Китай
Японія
Малайзія
Шотландія
Південна Африка
Швейцарія
Україна
США
Уельс

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби