Командний чемпіонат Європи зі сквошу серед чоловіків 2022

Командний чемпіонат Європи зі сквошу серед чоловіків 2022

Наші тренери Національної збірної зі сквошу Konstyantyn Rybalchenko, Bulgakov Olexandr, а також члени чоловічої збірної Ruslan Sorochinskiy та Тимофій Радіонов перетнули кордон, чим ми зробили черговий успішний крок до вдалого виступу на командних чемпіонатах Європи 2022.
 
Ми дякуємо Міністерство молоді та спорту України за допомогу в наданні інформації на прикордонну службу про участь наших команд в чемпіонатах Європи. Дякуємо прикордонній службі за дозвіл перетину кордону. Тепер всі наші чотири команди в повному складі будуть мати підтримку від своїх тренерів на всіх ЧЄ-2022.
 
Окрема подяка Василь Бессарабов, в тому числі, за надання кортів нашим спортсменам та Миша Томенчук за трансфер наших хлопців до кордону, за зустріч та трансфер в Польщі до місця призначення Grzegorz Kaleta, ви найкращі! Разом ми сила! Все буде Україна!
 
Сьогодні в м.Любляна відбувся фінальний етап командного чемпіонату Squash European Team Championships Division 3 2022 (ETC 2022), який тривав з 20 по 23 квітня в столиці Словенії.
 
Результати КЧЄ - 3 дивізіон 2022
 
Національна Збірна Уакраїни зі сквошу, яка у запеклому протистоянні зі збірної командою Ізраїля зайняла почесне 2 місце, та вийшла у другий дивізіон престижного Чемпіонату.
 
Як зазначив капітан нашої збірної команди Костянтин Рибальченко «відмінні результати чемпіонату в Любляні дозволять нашій збірній грати у вищому дивізіоні та продемонструвати свій характер у грі з сильними супротивниками у наступному сезоні».
 
Головний тренер збірної України Олександр Булгаков висловив вдячність своїм підопічним за чудові результати, організаторам за високий рівень проведення чемпіонату та наголосив на тому, що для України зараз важливо перемагати на всіх фронтах, в тому числі і на спортивному.
 
За результатами зіграних впродовж триденного чемпіонату матчів відбулась офіційна церемонія нагородження переможців. Під час підйому на п’єдестал для вручення медалей публіка привітала українську збірну зі сквошу найгучнішими оплесками та оваціями.
 
Після завершення офіційної церемонії нагородження українські спортсмени звернулись до всіх присутніх із закликом допомогти та підтримати Україну та український народ у боротьбі проти російського агресора.
 
Щиро вітаємо нашу українську збірну з відмінними результатами та бажаємо подальших яскравих перемог та успіхів.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби