Міжнародний турнір серед юніорів Czech Junior Open 2022, Прага

Міжнародний турнір серед юніорів Czech Junior Open 2022, Прага

ESF з 20.01.2022 по 23.01.2022 р. проводить турнір серед юніорів «CZECH JUNIOR OPEN 2022”, у місті Прага, Чехія.

5 січня 2022 р. організаторами даного турніру буде прийнято остаточне рішення, організатори просять не надсилати до цього числа грошові внески.

ПІДКРЕСЛЮЄМО! Самостійно уважно ознайомтеся із правилами турніру та інформацією про нього і регулярно перевіряйте наявність нових даних, посилання нижче:

www.czechsquash.cz

https://www.europeansquash.com/calendarevent/59889/Czech-Junior-Open-2022-SS

Бажаючі прийняти участь можуть надіслати заявки на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 03.01.2022

У заявці мають бути наступні дані гравця:

1. ПІБ; 2. Дата народження; 3. ESID; 4. Вікова категорія; 5. Місце в національному рейтингу; 6. Розмір футболки; 7. Який пакет учасника обрано; 8.Ковід сертифікат (за його наявності) 9. ПІБ тренера або супроводжуючої особи, його пошта та контактний номер телефону, його ковід сертифікат в PDF форматі (тренер повинен бути повністю вакцинований).

В положенні турніру, яке Ви можете знайти за посиланням https://www.europeansquash.com/calendarevent/59889/Czech-Junior-Open-2022-SS Ви можете обрати пакет учасника, тренерам пропонують пакет H (15 євро), який включає в себе щоденний тест на антиген, ознайомтеся із положенням для більш детальної інформації.

Чинні правила Чеської Республіки:

У спортивних змаганнях можуть брати участь лише повністю вакциновані або ті, хто хворів на Covid-19 протягом останніх 6 місяців. Від цього звільняються лише ті, кому не виповнилося 18 років, які можуть пройти ПЛР-тест за 72 годин. Це стосується всіх залучених – гравців, тренерів, батьків, уболівальників, і те саме правило стосується входу до спортивного клубу, готелю чи ресторану.

Перед поїздкою гравцям та їх тренерам необхідно зробити ПЦР-тест в Україні та надіслати у PDF форматі на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

По приїзду в Чехію Вам не потрібно робити ще один ПЦР-тест, Ви будете робити кожного дня змагань антиген тест.

Тренери

Усі командні або окремі тренери гравців, призначені їхньою країною як частина команди на будь-якому чемпіонаті, що проводиться під егідою ESF, повинні бути зареєстровані в ESF, тобто мати ESID як свою ліцензію на участь як офіційного представника. 

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби