Підводимо підсумки Відкритого Кубка Києва зі сквошу

Підводимо підсумки Відкритого Кубка Києва зі сквошу

Підводимо підсумки з Відкритого Кубку Києва зі сквошу.

10-11 жовтня на кортах Клубу 5 Елемент відбувся щорічний Кубок Києва зі сквошу. Цього року за призовий фонд у розмірі 30 000 грн змагалось 46 сквошистів.

«Я хочу привітати переможців - Ахмеда Мохамеда та Анастасію Костюкову, подякувати кожному спортсмену за гідну гру і відмітити високу самовіддачу та професійність суддів. Для організаторів турніру – нашої федерації, та Федерації Сквошу України, такі турніри – це справжнє свято, адже з кожним Кубком Києва рівень гри підвищується, росте аудиторія вболівальників та збільшується кількість наших бренд- амбасадорів серед тренерів та суддів» - прокоментував подію організатор турніру Президент Київської Федерації Сквошу Ярослав Огонесян.

Окремий вклад в організацію події, своєю бартерною підтримкою, внесли партнери. Ми щиро дякуємо кожному з парнерів, адже чим більше партнерів долучається до організації події, тим кращу атмосферу вони створють для наших спортсменів.

Дякуємо приймаючому партнеру - 5 елемент, французькому виробнику спортивного обладнання – Tecnifibre, виробнику унікальних шедеврів з металу - Matrice та виробнику ювелірних виробів - ювелірному дому Matrice Jewellery, природній мінеральній воді – Крайна, вітамінному партнеру FRUIT TIME, та магазину спортивних товарів - Kinetik Sport.

Ви також можете висловити свою вдячність спонсорам, партнерам та організаторам цього заходу, підтримавши  наш пост лайком та репостом:)

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби