Рейтинг PSA серед чоловіків та жінок: листопад 2021

Рейтинг PSA серед чоловіків та жінок: листопад 2021

«Фурор Еліаса». Дієго став першим перуанцем в світі, який потрапив у топ-5 рейтингу PSA!

24-річний Дієго Еліас з Ліми увійшов в історію цього жовтня, коли став першим перуанцем, який виграв платиновий турнір PSA World Tour - Qatar Q Terminals Classic, а також вийшов до півфіналу US Open.

Алі Фараг утримує перше місце майже 2 роки поспіль. Мохамед Ель-Шорбагі залишається на другому місці, а фіналісти Qatar Classic Пол Колл і Тарек Момен - на третьому й четвертому місці відповідно.

Рейтинг топ-10 чоловіків

Чемпіон US Open Мостафа Асал піднявся на чотири позиції до шостого місця в рейтингу, а Фарес Дессукі залишається на сьомому місці. Марван Ельшорбагі осунувся вниз на три місця. Валлієць Джоел Макін залишився на дев’ятому. Чемпіон світу 2016 року Карім Абдель Гавад осунувся на чотири місця та замикає топ-10 рейтингу, що є його найнижчим показником з жовтня 2018 року.

Прорив місяця серед чоловіків

Вагомим підйомом в рейтинговій таблиці серед чоловіків відзначились:

- канадець Джордж Краун, який піднявся на 321 місце до 444 місця після того, як вийшов у чвертьфінал Чемпіонату Канади серед дорослих і виступив на Boston Open.

- малайзієць Даніал Нурхакієм, з підйомом на 291 місце до 445 місця після змагань на SRAM PSA 5 і 6 минулого місяця.

psa_men_rankings_NOV21.jpg

Ель Хаммамі вривається до топ-4 жіночого рейтингу PSA

Минулого місяця 21-річна Ханія Ель Хаммамі дійшла до фіналу Відкритого чемпіонату США і обігнала француженку Каміль Серме, яка осунулась на 5 місце. Нур Ель-Шербіні залишається на першому місці 13-й місяць поспіль, випереджаючи чемпіонку US Open Нуран Гоар та Аманду Собі.

Рейтинг топ-10 жінок

Нур Ель Тайеб втрачає чотири позіції й замає дев’яте місце. Англійка Сара-Джейн Перрі - шоста, Джоель Кінг з Нової Зеландії - сьома, Сальма Хані піднялась на одну сходинку - в неї восьме місце. Роуен Еларабі замикає топ-10 рейтингу.

Прорив місяця серед жінок

Канадський дует Саманта Корнетт і Моллі Чедвік піднялися на 122 місця, щоб посісти спільне 295 місце після фінішної чвертьфінальної частини Чемпіонату Канади Oxford Properties.

psa_women_rankings_NOV21.jpg

Стаття переведена з ресурсу https://psaworldtour.com

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби