Склад української команди WSF Women’s World Team Championships

Склад української команди WSF Women’s World Team Championships

З 10 по 16 грудня українська жіноча команда приєднається до міжнародного турніру зі сквошу Women’s World Team Championships, який пройде у каїрському спортивному клубі Madinaty.

Для України командний чемпіонат світу зі сквошу серед жінок стане дебютним. У ході підготовки до участі в змаганнях було визначено склад та попередні задачі.

Національна команда жінок. По складу національної жіночої команди нових пропозицій не пролунало. На даний час склад команди залишається без змін.

Тренер національної збірної Костянтин Рибальченко додав: «Склад нашої команди такий самий, як був на Чемпіонаті Європи цього року. 

Костюкова Анастасія лідер української збірної та провідний гравець України, а також досвідчені юніори - Зражевська Софія, Величко Мілена та Крикун Анастасія, які показують чудові результати у європейських турнірах цього року.

На сьогоднішній день це найсильніші гравці нашої країни, які за останні кілька років доводять своїми результатами граючи в українських турнірах, а також своєю присутністю на підготовчих зборах. Команда сформована. Перед чемпіонатом світу ми ще раз зустрінемось із командою на зборах і вже на початку грудня поїдемо до Єгипту". 

Виступ на такого рангу чемпіонаті дає хорошу мотивацію для гравців, а також можливість реалізувати себе та показати свою найкращу гру на корті з суперницями світового класу, включаючи чинних чемпіонів світу та Європи.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби