Спонсорство - Федерація сквошу України

Спонсорство - Федерація сквошу України

Спонсори та спонсорство відіграють важливу роль в успіху не лише окремих турнірів, але й розвитку спорту протягом багатьох десятиліть – від Всесвітніх Ігор, які транслювали мільйони користувачів, до місцевих клубних змагань, спонсори допомагають Федераціям і Клубам проводити події на світовій арені або місцевому рівні.

Без спонсорів багато організацій не змогли б керувати своїми видами спорту, не кажучи вже про те, щоб брати участь в змаганнях європейського масштабу та розвивати свій слід на міжнародному рівні. Федерація сквошу України нічим не відрізняється, і ми шукаємо партнерства з підприємствами, щоб наші спортсмени вирушили представляти країну на чемпіонатах Європи зі сквошу в 2023 році. Наша команда має на меті представити п’ять збірних на чотирьох турнірах:

- Індивідуальному та Командному Чемпіонаті Європи серед юніорів до 19 років. 01-09 квітня 2023 року. Цюріх, Швейцарія

- Жіночому командному Чемпіонаті Європи (3 дівізіон). 12-15 квітня 2023 року. Гібралтар

- Чоловічому командному Чемпіонаті Європи (2 дівізіон). 26-29 квітня 2023 року. Гельсінкі, Фінляндія

- Командному Чемпіонаті Європи серед юніорів до 15 та до 17 років. 11-14 травня 2023 року. Прага, Чехія

Як видно з попереднього досвіду, наші збірні повертаються з чемпіонатів здобуваючи переможні та призові місця. Лише у минулому році чоловіча збірна України зайняла 2 місце на чемпіонаті Європи, а команда юніорської збірної до 17 років - 3 місце.

Чемпіонати Європи у 2023 році транслюватимуться на інтернет-площині організаторів змагань, а також на ресурсах Федерації сквошу України, що включатиме поширення інформації на сайті, соцмережах, банерній рекламі. Ігри нашої збірної, інтерв’ю з гравцями та тренерами також нададуть додаткових можливостей для спонсорів.

Головна задача, яка зараз стоїть перед сквош-ком’юніті, знайти кошти на проведення чемпіонатів Європи і встигнути до 31 січня сплатити внески за чотири турніра, - бере слово віце-президентка ФСУ, Альона Огонесян

«Маю надію, моє звернення перед новорічними святами було почуте. Для мене, як представника федерації важливо привернути увагу людей до необхідності зараз вступати в асоційовані члени. Можливо, нам повезе і ми знайдемо потенційних спонсорів. Минулого року компанія Skylight Shipping LTD нам допомогла. Федерації вдалося зібрати близько 60 тисяч євро. Я вірю, що ми відправимо наших спортсменів на змагання і зараз. Наприклад, на чемпіонат Європи серед чоловіків наші хлопці їздять уже 9 років та показують чудові результати, тому його загубити ми не маємо права. Є допомога від міністерства спорту. Нам виділять гроші, але їх, на жаль, для міжнародного рівня бракує».

Скільки треба грошей, щоб на належному рівні відправити збірні на чемпіонат Європи?

50 тисяч євро. Це мінімальна сума. В цьому році нам виділили 500 тисяч грн, ці гроші ми зможемо отримати тільки під звітні документи після повернення з змагань. Вся решта лягає на спонсорів, а також меценатів, які готові вкладати кошти в розвиток сквошу. 

Як можна зробити внесок? 3 способа не втратити через війну результати наших спортсменів.

Асоційоване членство. Розмір вступного внеску - 500 грн/рік, що значно підвищіть наші шанси на участь в європейських змаганнях.

Для цього потрібно заповнити заявку на вступ та зробити річний внесок в розмірі - 500 грн.

Номер карти 5169 3305 2074 5529

Обов’язково з зазначенням платежу:

ПІБ внесок за асоційоване членство 500 грн

Донати. Розмір благодійного внеску - від «горнятка кави» до повного покриття вступних внесків на чемпіонат Європи.

Для цього потрібно зробити грошовий переказ на будь-яку зручну для Вас сумму.

Номер карти 5169 3305 2074 5529

Обов’язково з зазначенням платежу:

ПІБ донат на ЧЄ-2023

Спонсорство. Якщо ви бажаєте взяти участь у допомозі спорту, що швидко розвивається, або знаєте про компанію, яка, на вашу думку, може зацікавитися в меценатстві нашого виду спорту, надішліть електронний лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або напишіть нам у повідомлення.

Детальніше про перелік змагань та необхідні кошти на участь в Чемпіонатах Європи-2023.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби