Squash United побудує шоу-корт на залізничному вокзалі Бірмінгема та профінансує громадські проекти

Squash United побудує шоу-корт на залізничному вокзалі Бірмінгема та профінансує громадські проекти

Всесвітня федерація сквошу (WSF) оголосила про спорудження, на залізничному вокзалі Нью-Стріт (м. Бірмінгем), скляного шоу-корту.

З 4 по 9 квітня 2022 року сквош-корт буде встановлено на території головної зали станції, яку щодня відвідують близько 170 000 людей. Дана ініціатива проходитиме задля того, щоб привернути ще більшу увагу до  Ігор Співдружності, які пройдуть цього року в  Англії.

Birmingham New Street Squash Court e1643031043740

Кошти, зібрані під час заходу, які включатимуть програми залучення молоді та громади, виставки та можливість зустрітися з професійними гравцями, підуть на громадські ініціативи в Бірмінгемі.

Squash United долучила до заходу  Федерацію сквошу Англії, Всесвітню федерацію сквошу, Rackets Cubed, Off the Wall Squash, PSA Foundation та пристрасних шанувальників сквошу у Вест-Мідлендсі задля того, щоб продемонструвати переваги ігор для широкої аудиторії.

Очікується, що до літа 2023 року роуд-шоу, міні-корти та ініціативи познайомлять з грою в скош 50 000 дітей, а клуби, створені для Бірмінгем 2022, забезпечать доступність сквошу.

Squash Games

На завершення тижневої події у Нью-стріт відбудеться захоплююче видовище, на якому зустрінуться професійні гравці в сквош з усього світу. 8 і 9 квітня на скляному корті пройде півфінал і фінал University of Birmingham Open – професійного турніру PSA Challenger Tour.

Президентка WSF Зена Вулдрідж, яка народилася в Стоурбриджі і є колишнюю директоркою зі спорту в Університеті Бірмінгема, додала: «Як справжній бруммі (вікіпедія: неформальне прізвисько жителів Бірмінгема), я мріяла про такий захід протягом 10 років.

«Розквіт Бірмінгема за останні 25 років дає можливість творчо підійти до популяризації сквошу, використовуючи скляний шоу-корт. Дякуємо Network Rail та команді станції New Street за підтримку нашого проекту напередодні Ігор».

Адріана Олайя, голова PSA Foundation, підсумувала: «Те, як ми об’єдналися заради однієї справи – зробити сквош «зіркою» Ігор Співдружності – було неймовірно. Проект Birmingham New Street стане перлиною у вінці цієї унікальної співпраці».

Додаткову інформацію про сквош-корт, у тому числі розклад ігор, буде повідомлено згодом.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби