Swiss Junior Open SS 2022: срібло у Христини Бегеба

Swiss Junior Open SS 2022: срібло у Христини Бегеба

У швейцарському Лангнау-ім-Емменталь завершились міжнародні змаганння зі сквошу Swiss Junior Open (1 - 4 грудня 2022 року). Шостий турнір супер серії зібрав 196 юніорів на території клубу Sihlsports.

Христина Бегеба повертається з міжнародного турніру зі сквошу серед юніорів у Швейцарії з призовим другим місцем у категорії GU15.

Свій черговий великий міжнародний успіх здобула багаторазова призерка європейських турнірів, перший номер посіву Христина Бегеба. Для Христини це другий турнір у Швейцарії та друге срібло на даному турнірі. У 2019 році юніорка вперше здобула призове місце в наймолодшій категорії серед дівчат до 13 років.

П’ята ракетка міжнародного рейтингу серед дівчат до 15 років впевнено дійшла до призового другого місця, обігравши суперниць в чотирьох зустрічах. Вкрай енергозатратною видалася гра в другому раунді проти Elcke Mols. Гра з голландкою тривала рівно годину, та все ж з рахунком 3:2 (13-15, 11-9, 11-9, 6-11, 9-11) майбутня переможниця турніру взяла своє. 

З першого дня змагань стало зрозуміло, що суперники дуже сильні та підготовлені. Незважаючи на далеко не перші номери посіву деяких опонентів, розслаблятися було ніколи.

Разом в Швейцарії виступило четверо сквошистів від України. В топ-10 за результатами зіграних матчів потрапили члени збірної України: [5/8] Мілена Величко (GU19) та [2] Дмитро Щербаков (BU19). Юніори зайняли п’яте та восьме місце відповідно. Сьоме місце у наймолодшого гравця - Нестора Саплашенко, сквошист грав у категорії хлопчиків до 13 років.

Підсумки турніру Swiss Junior Open 2022.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби