Україна виступить на Чемпіонаті світу серед юніорів за фінансової підтримки Франції

Україна виступить на Чемпіонаті світу серед юніорів за фінансової підтримки Франції

Федерація сквошу України (ФСУ) відправить гравців на цьогорічний чемпіонат світу серед юніорів у Францію, після того, як Федерація сквошу Франції (ФСФ) і Національний олімпійський і спортивний комітет Франції (НОСКФ) погодилися надати фінансування шістьом юніорам. Спортсмени візьмуть участь в чемпіонаті, який пройде 11-21 серпня 2022 року.

Федерація сквошу України, як і багато інших організацій в Україні, сильно постраждала від триваючого російського вторгнення в Україну, що змусило нас написати лист нашим колегам з Всесвітньої Федерації сквошу (WSF) з проханням надати можливість подати заявки пізніше, адже ми знаходимось в пошуку фінансів. Нам відповіли, що звісно вони почекають на нашу заявку і обмовились, що є можливість отримати грант від господарів турніру Франції. І тут все закрутилось.... Домовленості, листи, кошториси, і ми отримали підтвердження, що поїздка буде профінансована, ми ще декілька днів не могли повірити в те, що вона відбудеться, а от коли вже у нас взяли інтерв'ю з цього приводу, тоді це перестало бути сном. 

"По-перше здійсниться мрія прийняти участь в такому важливому турнірі у юніорів, а по-друге турнір важливіший став ще більше, коли його перенесли з росії у Францію, після початку війни в Україні. Пам'ятаєте ми писали лист з цього приводу і нас WSF беззаперечно підтримало та забрали право проведення турніру", - згадує Альона Огонесян.

Відповідно до угоди, згідно з якою НОСКФ і ФСФ фінансуватимуть транспорт, проживання, харчування та вступні внески, Україна буде представлена ​​чоловічою командою в командному чемпіонаті та в індивідуальних змаганнях.

Виступаючи після підтвердження підтримки, президент ФСУ Яків Кутковський сказав: «Я особисто і вся наша команда дуже вдячні за допомогу, ми дякуємо європейським федераціям і гравцям за всю ту підтримку, яку надають нашим спортсменам у Європі. Ми відчуваємо себе великою сквош-родиною».

Віце-президент ФСУ Альона Огонесян додала: «Дякую вам від усієї сквош-спільноти та нашої команди за підтримку України на всіх фронтах. Для українського народу зараз дуже важливо зрозуміти, що ми не одні в усьому світі і що у нас багато друзів.

«Для нас і наших спортсменів це також була перевірка того, як і де вони тренуються чи зможуть брати участь у важливих турнірах.

«Але з такою потужною підтримкою ми обов’язково подолаємо всі труднощі!»

«То ж готуємось до поїздки у Францію на Чемпіонат Світу! Тільки спочатку повернемось із Всесвітніх Ігор 2022».

Жульєн Мюллер, президент ФСФ, сказав: «Ми віримо, що спорт і сквош повинні об’єднувати людей, і тому ми раді, що можемо зробити свій скромний внесок в Україну завдяки цій підтримці».

Президент WSF Зена Вулдрідж, підсумувала: «Це зворушливий акт щедрості та співчуття наших французьких господарів, який дуже цінується спільнотою сквошу.

«Можливість представляти свою країну на Чемпіонаті світу серед юніорів — це унікальний досвід, особливо для цих молодих талановитих українців, які потрапили на цьогорічний Чемпіонат і з гордістю представляють свою країну. Я бажаю їм усіляких успіхів, і я впевнена, що вони знайдуть багато нових друзів під час свого перебування в Нансі».

До шести українських гравців на турнірі приєднаються ще двоє їхніх співвітчизників, рефері Сергій Даховнік та Яна Ковальська.

Склад гравців:

Командний чемпіонат

Володимир Анісімов
Тимофій Радіонов
Дмитро Щербаков
Максим Токар

Індивідуальна першість

Тимофій Радіонов
Дмитро Щербаков
Мілена Величко
Софія Зражевська

Чемпіонат світу зі сквошу WSF 2022 серед юніорів проходитиме у французькому місті Нансі з 11 по 21 серпня 2022 року та включатиме індивідуальні змагання серед хлопців і дівчат, а також командні змагання серед хлопців.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби