Українські сквошистки на турнірі PSA Czech Open 2022

Українські сквошистки на турнірі PSA Czech Open 2022

3 - 7 листопада спортивний клуб Squash Viktoria Brno приймає найбільший турнір PSA, який коли-небудь проводився в Чехії - Czech Open 2022. Змагання також є частиною святкування 30-річчя чеського сквошу. Загальний фонд турніру становить 30 000$ для розіграшу серед чоловіків і 3 000$ для жеребкування серед жінок.

«Не можемо описати наскільки ми вражені не тільки тим, що нам вдалося отримати значне збільшення призових порівняно з першим турніром Czech Open, але, що найважливіше, вітати 8 гравців із 40 найкращих у світі на чолі з першими сіяними Ніколасом Мюллером, Рафаелем Кандрою, Омаром Мосаад і Карім ель Хаммамі» - діляться враженнями представники Федерації сквошу Чехії.

На престижний турнір зірок сквошу долучилися й сквошистки України. Показати рівень українського сквошу в першому раунді вже встигли члени жіночої національної збірної команди - Анастасія Костюкова та Мілена Величко. Матчі серед жіночої категорії розпочалися вчора у другій половині дня. Жеребкування серед жінок очолює 62-а ракетка світу Тесса Тер Слуіс. 

В українському протистоянні чеським суперницям лише Анастасії Костюковій вдалося взяти гору у першому раунді. Сіяна під четвертим номером українка перемогла Karolína Šrámková у трьох іграх, розпочавши з рахунку в першій грі 3-11.

Анастасія Костюкова: «Я рада, що виграла, що змогла зібрати себе в руки і швидко проаналізувати, що не так, що так, що робити після невдалого першого гейму, і закінчила матч на свою користь з рахунком 3:1».

IMG_1412.JPG

16-річна Мілена Величко, нажаль, поступилася в першому раунді п'ятій сіяній турніру Tamara Holzbauerová. Але це був справді запеклий матч довжиною 46 хвилин, з рахунком 3:2 перемога стала за суперницею.

Мілена Величко: "Це мій перший PSA турнір такого рівня організації. Було дуже цікаво пограти з досвідченими гравцями та насолодитися грою".

У суботу, 5 листопада, відбудуться чвертьфінали, а ігри транслюватимуться на YouTube-каналі Squash Viktoria.

Результати першого раунду серед жінок: PSA Czech Open 2022

[4] Анастасія Костюкова (Україна) bt Karolina Sramkova (Чехія) 3-1: 3-11, 11-9, 11-5, 11-5 (33 хв)

[5] Tamara Holzbauerova (Чехія) bt Мілена Величко (Україна) 3-2: 9-11, 12-10, 11-5, 8-11, 11-9 (46 хв)

Сітки чвертьфіналу серед жінок: в суботу, 5 листопада (14:10 за київським часом)

[6] Juliette Permentier (NED) bt [4] Анастасія Костюкова (Україна)

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби