До Всесвітнього дня сквошу залишається 45 днів

До Всесвітнього дня сквошу залишається 45 днів

Сьогодні відзначається велика віха у зворотному відліку до Всесвітнього дня сквошу 2020 року - до великої події залишилося лише 45 днів.

Сквош виходить на вулиці в суботу 10 жовтня в рамках однієї з найбільших кампаній в соціальних мережах в історії спорту.

Гравці, що представляють клуби та федерації, будуть бити по м'ячах у громадських місцях поруч з деякими з найбільш знакових будівель у світі, щоб забезпечити масове висвітлення гри у ЗМІ.

Оскільки обмеження COVID-19 ускладнюють для клубів проведення днів відкритих дверей у Всесвітній день сквошу, призначеного для залучення груп новачків, гравців сквошу запрошують вийти на вулиці, аби рекламувати гру.

Чемпіон світу серед чоловіків Тарек Момен з Єгипту сподівається, що через деякий час гравці зможуть повернутися на корт:

"Я сподіваюся побачити вболівальників по всьому світу, які святкують Всесвітній день сквошу, і, якщо можливо, вийти на корт, щоб продемонструвати свою підтримку сквошу", - сказав Момен.

"Всесвітній день сквошу - ідеальний час для того, щоб клуби взяли участь і забезпечили, щоб якомога більше людей вийшло на корт, або, якщо це неможливо, зробили щось особливе для святкування сквошу".

Федерація сквошу України запрошує всіх гравців зі сквошу взяти участь у турнірі категорії "А" - Відкритий кубок Києва, який пройде в Києві 10-11 жовтня та відсвяткувати знаменну подію разом!

Всесвітній день сквошу затверджується як Всесвітньою федерацією сквошу (WSF), так і Професійною асоціацією сквошу (PSA).

Федерації зі всього світу запросять зіркових гравців, щоб показати свої навички в серії ретельно організованих публічних демонстрацій, сумісних з COVID.

Послам Всесвітнього дня сквошу також буде запропоновано долучитися до широкого висвітлення у ЗМІ.

Враховуючи проблеми зі здоров’ям, які в даний час займають перше місце у світовій програмі новин, посли також будуть ділитися новинами про величезні переваги для здоров’я від гри в сквош.

Виконавчий директор WSF Вільям Луї-Марі заявив: “Спільнота сквошу прагне показати свою творчість та свою здатність грати в сквош будь-де, особливо якщо клуби не можуть проводити групові збори у Всесвітній день сквошу.

"Створення найбільшої кампанії в соціальних мережах, яку коли-небудь бачила гра, є фантастичною альтернативою для просування нашого спорту та охоплення нової аудиторії, оскільки традиційні заходи, такі як дні відкритих дверей, можуть бути неможливими через обмеження COVID-19".

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби