Всесвітній день сквошу 2022: Збір коштів для України!

Всесвітній день сквошу 2022: Збір коштів для України!

Організатори Всесвітнього дня сквошу, на честь 50 днів до свята, оголосили про сумісну співпрацю з interactiveSQUASH.

21-й день народження Всесвітнього дня сквошу відбудеться в суботу, 15 жовтня, на якому заплановано провести кілька захоплюючих проектів по всьому світу для кожного закладу з інтерактивним кортом для сквошу.

Лі Вікс з interactiveSQUASH UK повідомив: «Сквош і технології будуть йти пліч-о-пліч, щоб створити неповторну атмосферу під час днів відкритих дверей. Ідея задуму полягає в тому, щоб зібрати кошти та допомогти сквошу в Україні.

«Наша мета — допомогти Україні відправити жіночу команду для участі в Чемпіонаті світу до Єгипту в грудні.

«У кількох місцях, наприклад у Кроуборо у Східному Суссексі (Англія), ми з нетерпінням чекаємо на групи українських дітей-біженців, щоб насолодитися днем ​​відкритих дверей і спробувати сили у сквоші.

«Ми впевнені, що інтерактивний досвід SQUASH допоможе їм закохатися в гру».

Альона Огонесян, віце-президент Федерації сквошу України, зазначила: «Федерація сквошу України дуже вдячна всій нашій великій сквош родині за підтримку в такий важкий час, коли в Україні йде війна.

«Для нас дуже важливо знати, що ми маємо підтримку. Це важлива частина розвитку сквошу, і поки ми боремося з агресором, нам важливо знати, що наші гравці можуть продовжувати грати та змагатися у важливих турнірах».

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби