Як пройшла конференція в Zoom на тему розвитку дитячого сквошу

Як пройшла конференція в Zoom на тему розвитку дитячого сквошу

Всього півтори години й море корисної інформації та тем для роздумів дали тренерам спікери зустрічі капітан та головний тренер Національної збірної Костянтин Рибальченко (Level 3), тренер Національної збірної Олександр Булгаков (Level 2) та Віце-президент Федерації сквошу України Альона Огонесян. Поговорили й про шляхи розвитку дитячого сквошу та проблеми з якими стикаються тренери, варіанти бюджетної реклами та чому сприймати клієнта, як «проект» та працювати разом краще.

Олександр Булгаков: Діти - це стабільність. М1, М2 організовуються й починають навчати одне одного самі, в певний момент їм вже не потрібен тренер - їм потрібен фан. Варто розділяти хто за чим прийшов. Бачення вашої дитини та яка ціль у батьків.

Константин Рибальченко: Спортивна секція має доступ до резерву Національної збірної, яка перетікає в участь у зборах збірної та долучання до складу Національної збірної на Європейських чемпіонатах. 

Альона Огонесян: У свою чергу ми разом з регіональними дитячими академіями плануємо проводити підготовчі турніри до Кубка України серед юніорів, які будуть проходити щомісяця та щокварталу у кожному місті.  

Як сказав Олександр бажано, щоб кожен клуб мав свого чемпіона, адже тоді у дітей буде реальний живий, зрозумілий приклад того, що з 0, можна вирости до Чемпіона України. В них буде на кого рівнятись. 

Ці та ще багато корисних порад отримали слухачі конференції від провідних тренерів України. 

Дякуємо Альоні Огонесян за організацію, Констянтину Рибальченку та Олександру Булгакову за корисні поради, а всім учасникам конференції за приділений час.

Свою дозу натхнення отримали, тож з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі. 

@Оксана Герасименко

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби