Зена Вулдрідж обрана президентом Всесвітньої федерації сквошу

Зена Вулдрідж обрана президентом Всесвітньої федерації сквошу

Зена Вулдрідж була обрана новим президентом Всесвітньої федерації сквошу (WSF) після загальних зборів WSF 2020 у суботу ввечері.

Англійка Зена Вулдрідж стала 10-м президентом WSF з моменту створення Федерації в 1967 році, і другою жінкою. Вулдрідж проведе мінімальний чотирирічний термін після обрання делегатами, що представили 64 національні федерації - рекордна кількість - яка взяла участь у 50-му Засіданні WSF.

До обрання президенткою, Вулдрідж працювала 6 років президенткою Європейської федерації сквошу у період з 2013-2019 роки. Вона замінює президента Франції Жака Фонтена, який був обраний президентом у 2016 році.

Протягом чотирьох років свого перебування на посаді президента Фонтен брав активну участь у розвитку сквошу, щоб отримати олімпійське визнання на Олімпійських іграх у Парижі 2024, а також зміцнив зв’язки з професійним керівним органом спорту, PSA. Усі члени WSF дякують Фонтену за його роботу.

Фонтен сказав: «Для мене було справжньою честю бути президентом WSF протягом останніх чотирьох років, і я хотів би подякувати всім країнам-членам за підтримку.

“Я хотів би побажати Зені та новообраній Раді найкращих успіхів у майбутньому. У найближчі роки я уважно стежитиму за розвитком спорту».

На засіданні було обрано 2-х нових віце-президентів, Пабло Серна - колишній президент Федерації сквошу Колумбії - обирався на другий термін. До нього приєднуються Карім Дарвіш, колишній чемпіон світу серед чоловіків з Єгипту, і Дебендранат Сарангі, президент Федерації сквошу Індії, яких обирали відповідно на чотири роки та два роки.

Вони працюватимуть разом із п'ятикратною чемпіонкою світу Сарою Фіц-Джеральд, яку обрали віце-президентом у 2016 році, тоді як Хуанг Ін Хау піде у відставку після чотирирічного терміну.

Говорячи про нові призначення, Вулдрідж сказала: «Я рада привітати Каріма та Дебендраната у складі ради, і я справді вірю, що вони стануть чудовим доповненнями до сильної команди.

«Я вважаю, що сквош настільки добре підходить до сучасного способу життя, нових технологічних розробок, таких як InteractiveSQUASH. Також у нас є потужна платформа для того, щоб робити справді захоплюючі речі зі сквошем та пришвидшити розвиток спорту у всьому світі, і я з нетерпінням чекаю співпраці з усіма зацікавленими сторонами протягом наступних чотирьох років ”.

Джахангір Хан проведе подальший термін на посаді почесного президента WSF, яку шестиразовий чемпіон світу обіймає протягом 12 років, - тоді як Чилі та Лівія були затверджені новими федераціями-членами WSF.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби